Aplikace

Jaké jsou ty nejlepší aplikace z App Store, které se hodí na každé pláži?

aplikace
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Ať se vám to líbí, nebo ne, letní prázdniny se přehupují do své druhé půle. Víte, jaké aplikace z App Store se vám hodí, pokud chcete celý srpen trávit na pláži?

aplikace

 

Seznam aplikací a her z kolekce „At the beach“ z App Store:

 

UVLens

Pokud za slunného dne vyrážíte ven bez patřičné ochrany pokožky, můžete toho večer hořce litovat. Aplikace UVLens vám na základě dostupných dat v dané lokalitě doporučí, jakým krémem s jak vysokým ochranným UV faktorem byste se měli namazat. Pokud tak neučiníte, zároveň vám sdělí, jak dlouho to bude trvat, než se spálíte.

icon
UVLens - UV IndexSpark Sixty Four LimitedHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Blinkist

Chcete na pláži odpočívat, nečíst statusy ze sociálních sítí, nenervovat se aktuálními zprávami ze světa a zároveň se nechcete nudit? Přečtěte si knihu, nebo si poslechněte audioknihu. K tomu slouží aplikace Blinkist. Nemusíte s sebou přitom vláčet těžké svazky ani nic jiného, stačí vám jen telefon nebo tablet.

icon
Blinkist: Read More NonfictionBlinks Labs GmbHEducationZdarmaStáhnout

 

ASOS

Aplikace ASOS nabízí více jak 850 značek v jednom jediném obchodě. Vše přehledně řazené i s možností zobrazení velkého náhledu produktu. Jednoduše objednáte a následně zaplatíte pomocí Touch ID. Potřebujete nové plavky, žabky nebo slamák? Stačí jen pár kliků a vše můžete objednat třeba přímo z lehátka u bazénu.

icon
ASOSAsos.Com LtdShoppingZdarmaStáhnout

 

Mind Journey

Pokud chcete relaxovat, nenechat se ničím rušit, nasávat slaný vzduch a přemýšlet o nesmrtelnosti duše, vyzkoušejte titul Mind Journey. Ten vás totiž nasměruje na tu správnou vlnu.

icon
Mind JourneyMemorado GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

MSW Surf Forecast

A pokud vám nestačí vlna myšlenková, titul MSW Surf Forecast vám poví, na jakém pobřeží na vás čekají jak velké vlny skutečné. Jste-li tedy vyznavači surfování nejen po internetu, tak tuto aplikaci jistě oceníte.

icon
MSW Surf ForecastWavetrak LimitedWeatherZdarmaStáhnout

 

Pacemaker

Vyberte si dvě skladby a zmixujte je dohromady, vytvářejte energické seznamy skladeb a hlavně se bavte. S Aplikací Pacemaker určitě budete, protože se jedná o jednu z nejlepších aplikacích nejen roku 2014 ale i 2015 – za ten byla aplikace dokonce oceněna Apple Design Award. Jen pozor na příliš hlasitou produkci, aby vám někdo ten vás telefon nakonec ještě nerozšlapal.

icon
Pacemaker - AI DJ appPacemaker Music ABMusicZdarmaStáhnout

 

Asana Rebel – Yoga Inspired Fitness

Cvičíte jógu? Titul Asana Rebel vám garantuje výsledky. Kombinuje cvičení jógy s fitness cviky tak, že se budete cítit sexy a zdravě. Aplikace obsahuje osobního kouče, a také statistiky vašeho progresu. Jen nevydávejte příliš energie během slunného poledne, a nechte si nějaké to cvíčo spíš na podvečerní hodinku.

icon
Asana Rebel: Yoga and FitnessAsana Rebel GmbHHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Cocktails

Co by to bylo válet se u moře a nepopíjet k tomu nějaký lahodný drink? Pokud je ale už večer a vy sedíte na balkóně svého apartmánu, můžete si nějaký drink míchnout sami. Který, jak na něho a hlavně co do něho vám poví titul Cocktails: become a real bartender.

icon
Cocktails For Real Bartendermattia confalonieriFood & DrinkZdarmaStáhnout
iPhone SE

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.