iDrby Mac

Mophie Powerstation USB-C XXL je výkonná powerbanka pro MacBook

Mophie Powerstation USB-C XXL

Mophie Powerstation USB-C XXL přichází na trh. Dokáže nabíjet MacBook a mobilní zařízení přes USB-C i klasické USB-A připojení.

Mophie před pár dny oznámila novou powerbanku. Ta se přitom honosí vysokou kapacitou 19 500 mAh a je zaměřena na nejnovější MacBooky s USB-C konektory. Mophie Powerstation USB-C XXL zvládne nabít 12palcový MacBook více než jednou a celkem přidá zařízení kolem 14 hodin výdrže navíc. Nový MacBook Pro může nabíjet v režimu spánku, nebo alespoň zpomalovat vybíjení při práci s ním. Nabíjí totiž 30wattovým výkonem a pro MacBook Pro je třeba ideálně 60W zdroj, aby se mohl při vytížení ještě dobíjet.

Mophie Powerstation USB-C XXL nabije zároveň více zařízení

 

Powerbanka obsahuje jeden USB-C port a jeden USB-A. Uživatelé tak mohou nabíjet zároveň MacBook a ještě k tomu iPhone nebo iPad. Novinka je obalena do příjemné tkaniny, která je odolná vůči okolí a lépe se prý udrží na povrchu, protože neklouže. Cena je stanovena na 150 dolarů (kolem 3 300 Kč). Lze koupit na stránkách výrobce a každou chvíli by měla být nová nabíječka k dispozici i na Apple Online Store.

Zdroj: Macrumors.com

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)