Aplikace

Microsoft uvedl novou aplikaci To-Do. Zatím ničím nepřekvapí

To-Do
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Microsoft má pro iOS pomalu více aplikací, jak pro svou vlastní platformu Windows Phone. Nyní uvádí nový úkolovník, kterým nahradí Wunderlist.

Je tomu totiž již nějaký ten rok, co Microsoft populární aplikaci Wunderlist koupil. S uvedením aplikace To-Do se dá tedy očekávat, že její konec prostě dříve či později přijde. To-Do si z něho ale chce vzít to nejlepší, a také jej zcela nahradit a to i proto, že na něm pracují ti samí vývojáři. Pokud mezi uživatele titulu Wunderlist patříte, tak nevěšte hlavu. Microsoft vám totiž umožní import všech úkolů.

To-Do

 

Zatím jen Preview verze

I když se aplikace nachází jak v App Storu, tak Google Play i Windows Phone Storu a na webu, zatím se jedná jen o jakousi náhledovou verzi, která bude ještě hodně laděna (po prvních zkušenostech to je opravdu třeba). Zaměřením jde o typický úkolovník, který umí plánovat nejen vaši práci ale i volný čas.

To-Do

Jednou z hlavních funkcí jsou inteligentní návrhy, které se za pomoci chytrého algoritmu postarají o to, že budete mít pořád přehled o tom, co je potřeba udělat, a pomůže vám celý den naplánovat tak, aby do sebe všechno zapadalo. Samozřejmostí jsou připomenutí, aby vám nic neuteklo, možnosti barevné personalizace, abyste se v úkolech lépe orientovali a ovládání gesty, aby byl váš pohyb v titulu ještě rychlejší.

To-Do

Aplikace to rozhodně nebude mít jednoduché. Na trh přichází docela dlouho a hlavně je na něm již tolik zvučných jmen, že se bude muset Microsoft hodně snažit. Stačí se podívat do našich výběrů aplikací na úkoly, kde je mnoho jmen prověřených časem i uživateli.

icon
Microsoft To-DoMicrosoft CorporationProductivityZdarmaStáhnout

Zdroj: Microsoft

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.