iDrby

DJI aktualizuje své drony. Přivítejte Mavic Pro Platinum a Phantom 4 Pro Obsidian

Mavic Pro Platinum

Na veletrhu IFA v Berlíně oznámila společnost DJI, že inovuje svoji dvojici populárních dronů. Přichází Mavic Pro Platinum a Phantom 4 Pro Obsidian.

Phantom 4 Pro Obsidian je dron směřující do rukou profesionálů. Pyšní se matně šedým opláštěním a gimbalem pro uchycení kamery z magnéziové slitiny. DJI také plánuje vydat nový firmware pro své nejmenší drony Spark. Ten přinese například možnost pořizování panoramatických fotografií s efektem rybího oka. Firmware má být k dispozici souběžně s připravovanou aktualizací aplikace DJI Go 4.

Mavic Pro Platinum

Phantom 4 Pro Obsidian se bude prodávat za 1499 dolarů (zhruba 33 150 Kč). V září bude k dispozici ke koupi z webových stránek DJI.

Mavic Pro Platinum déle vydrží a nebude tak hlučný

Mavic Pro Platinum je skoro totožný s Mavicem Pro, ale přichází v nové platinové barvě a nabídne 11procentní nárůst výdrže na baterii. S vylepšením doby letu bude baterii Maviuc Pro Platinum trvat 30 minut, než se bude muset znovu dobít. Uživatelé také určitě ocení snížení hluku při létání až o 4 dB.

Aby bylo možné navýšit životnost baterie a realizovat tišší provoz, DJI využije nové elektronické regulátory otáček a nové vrtule, přičemž ty budou kompatibilní s existujícími modely Mavic Pro.

Model je už teď k dispozici k předobjednání na oficiálních stránkách za cenu od 1099 dolarů (kolem 24 300 Kč).

Zdroj: Macrumors.com

Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)