LifeHacker

LifeHacker #31: Jak si zabezpečit dům kamerovým systémem Vimtag

Proč je vhodné si zabezpečit dům nebo byt bezpečnostní kamerou? Společnost Vimtag nabízí chytré cloudové řešení. Podívejte se, k čemu je která kamera vhodné, jak se ovládají a kolik to všechno stojí.

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte v jednatřicátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jak fungují kamery Vimtag
  • Jak vypadá aplikace Vimtag
  • Jak se kamery ovládají vzdáleně
  • Proč a kdy je vhodné je nasadit

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Vimtag P1 Smart cloud camera

Chytrá domácnost už není otázkou statisíců. S modelem P1 od společnosti Vimtag už se nemusíte bát o Vaši domácnost a bezpečnost Vašich dětí či mazlíčků. Obousměrný zvuk pro větší bezpečí.

Vimtag B1-S Smart Cloud Camera

Venkovní modul soustavy Vimtag s perfektním Full HD rozlišením a digitálním zoomem pro ochranu Vašeho majetku a soukromí.

Vimtag CM1 Smart Cloud Camera

Chytrá a zároveň bezpečná domácnost už není otázkou statisíců. Nejmenší z pomocníků řady Vimtag je skvělý pro monitoring vnitřních prostor Vašeho domova. HD rozlišení kamery pro ochranu Vašeho majetku a soukromí.

Vimtag CP-1X Smart Cloud Camera

Snowman je perfektní pomocník při monitoringu Vaší domácnosti. Mějte vše pod kontrolou díky Full HD rozlišení. Díky otočné hlavě uvidíte vše!

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálua v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)