LifeHacker

LifeHacker #39: iPhone XR po několika dnech používání

iPhone XR se u nás začal prodávat před pár dny a hned od první minuty jej máme a testujeme. Jaký je po těch několika dnech?

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v devětatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jak se iPhone XR denně používá
  • Jaké jsou rozdíly mezi ním a iPhonem Xs
  • Co je jeho největší výhodou
  • Kde naopak ztrácí
  • Kolik stojí

Jaké produkty uvidíte ve videu:

iPhone XR 64 GB žlutý

iPhone Xr je brilantní po všech stránkách. Vyspělý 6,1″ Liquid Retina HD displej, vysoce inteligentní čip A12 Bionic, precizní zpracování z leteckého hliníku a zvýšenou odolností proti prachu a vodě. Zkrátka žádný telefon není jako iPhone!

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)