LifeHacker

LifeHacker #32: Flic Smart Button a Elgato Eve Button – chytrá tlačítka

I tlačítko dokáže být chytré! Podívejte se na Flic Smart Button a Elgato Eve Button. Které bude pro vás to pravé? Sledujte od 19.00 pořad Lifehacker!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu. Dnešní díl je ale speciální a bude se zabývat letošními iPhony.

Co uvidíte ve dvaatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jak fungují chytrá tlačítka a proč mají smysl
  • Flic Smart Button jako univerzální řešení
  • Elgato Eve Button jako ideální pomocník pro HomeKit
  • Inspirativní řešení

Jaké produkty uvidíte ve videu:

ELGATO EVE BUTTON

Nemáte po ruce žádný iPhone či iPad? Nevadí Elgato Eve Button jej může nahradit. Lze na něj nastavit až tři možnosti co má udělat. Ideální je také pro aktivování scén, pro navození té správné atmosféry třeba před oblíbeným filmem.

Flic Smart Button

Jednoduše programovatelné tlačítko s podporou IFTTT, které vám může usnadnit zautomatizování vaší domácnosti nebo běžných denních činností.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)