LifeHacker

LifeHacker #38: Emfit QS Active – chytrý spánkový pás

Chytrý spánkový pás Emfit QS Active je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj spánek a mít detailní přehled o jeho průběhu. Dnes v pořadu LifeHacker od 19.00!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v osmatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Co je Emfit QS Active
  • Jakým způsobem měří váš spánek
  • Co všechno lze ze statistiky zjistit
  • Kolik stojí a u koho jej koupit

Jaké produkty uvidíte ve videu:

Emfit QS Active wi-fi monitor spánku

Emfit je špičkové zdravotnické zařízení fungující jako podrobná spánková laboratoř. Emfit ocení lidé se zájmem o zvyšování kvality spánku, vrcholoví sportovci, osoby s poruchami spánku či profesionálové z řad lékařů, kteří uvítají detailní analýzy.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)