LifeHacker Poradna

LifeHacker #11: iPhone bezdrátové nabíjení, jak vybrat nabíječku? Apple AirPower, Belkin, Epico nebo Aiino?

LifeHacker, bezdrátové nabíjení

V jedenáctém dílu pořadu LifeHacker ukážeme nejlepší bezdrátové nabíječky pro iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus. a co originální Apple AirPower?

Na začátek roku jsme si pro vás připravili úplnou novinku. Tou je pořad LifeHacker. Bude se zabývat produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Bude vycházet z našich zkušeností a poběží živě.

Co uvidíte v jedenáctém živém vysílání pořadu LifeHacker:

– Jaký je rozdíl mezí bezdrátovým a drátovým nabíjením
– Kdy se vyplatí nabíjet iPhone bezdrátově
– Nejlepší bezdrátové nabíječky na našem trhu
– Jak rychle nabíjení probíhá
– Jakou výhodu bude představovat Apple AirPower

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Aiino Wireless charger
Bezdrátová nabíječka, přesně taková jakou jste vždy chtěli. Už žádné dobíjecí kabely! Jednoduché dobíjení pomocí bezdrátové technologie QI. Protiskluzový povrch a modré podsvícení jsou jen detaily, která umocňují moderní ráz nabíječky Aiino.

BELKIN BOOST UP Wireless Charg.Pad
Využij pohodlí bezdrátového nabíjení iPhonu 8, iPhonu 8 Plus a iPhonu X. Stačí iPhone položit na bezdrátovou nabíjecí podložku Boost Up, která podporuje rychlé bezdrátové nabíjení.

Epico Wireless Powerbank Charger 10000 mAh
Nabíjejte jak je libo kabelem nebo bezdrátově. Bezdrátová nabíječka s kapacitou 10.000 mAh je přesně to co budete potřeboval v situaci, kdy zapomenete kabel. Výstup USB 2A a wireless 1,5A.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 25 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)