Aplikace LifeHacker Pro Apple Watch

LifeHacker #9: Apple Watch 10 nej aplikací, které musíte mít!

LifeHacker Apple Watch

V devátém dílu pořadu LifeHacker ukážeme 10 nejlepších aplikací, které v hodinkách po zakoupení nenajdete a které za to jednoznačně stojí!

Na začátek roku jsme si pro vás připravili úplnou novinku. Tou je pořad LifeHacker. Bude se zabývat produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Bude vycházet z našich zkušeností a poběží živě.

Co uvidíte v devátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jaké nativní aplikace jsou užitečné
  • Které nahradit jinými
  • Jak aplikace na hodinky nainstalovat
  • Jak se k novým aplikacím rychleji dostat
  • 10 nej aplikací z App Store
  • Ukázky, jak fungují a k čemu je využít

Jaké Apple Watch jsme ve videu ukázali:

Apple Watch Series 3 42mm Space Gray a Půlnočně modrý řemínek
Výška: 42,5 mm
Šířka: 36,4 mm
Tloušťka: 11,4 mm
Hmotnost pouzdra: 32,3 g

Další vlastnosti: pouzdro z vesmírně šedého hliníku, zabudované GPS a GLONASS, rychlejší dvoujádrový procesor Čip W2, barometrický výškoměr, kapacita 8 GB, snímač tepové frekvence, akcelerometr a gyroskop, voděodolné do 50 metrů, tvrzené Ion‑X sklíčko, kompozitní zadní strana Wi‑Fi (802.11b/g/n v pásmu 2,4 GHz), bluetooth 4.2, výdrž baterie až 18 hodin, watchOS 4

Náš pořad Lifehacker potrvá zhruba 10 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)