LifeHacker

LifeHacker #36: Ozobot a Sphero Mini. Hračky nejen pro děti

S chytrými hračkami si nemusí hrát jenom děti. Ozobot vás naučí programovat a Sphero Mini zabaví na dlouhé hodiny. Živý přenos začíná v 19.00!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v šestatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Co umí Ozobot Bit
  • Jak Ozobota naprogramovat
  • Čím ovládat Sphero Mini
  • Jak můžete hýbat koulí Sphero pomocí obličeje

Jaké produkty uvidíte ve videu:

OZOBOT 2.0 BIT Inteligentní minibot titan

Ozobot je snadno programovatelný miniaturní robot s vlastní inteligencí. Rozvíjí kreativitu, účí základy programování, robotické logiky a je zábavným společníkem. Získal bezpočet významných světových ocenění.

Sphero Mini – Orange

Sphero mini je neuvěřitelně hravé Vaše děti ho budou milovat. Ovládání pomocí aplikace nebo dokonce pomocí technologie Face Drive. V balení jsou mini dopravní kužely na vytyčení trasy a nebo mini bowlingové kužely! Hra může začít.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)