LifeHacker

LifeHacker #30: DJI Osmo Mobile vs. Freevision Vilta M – Jak stabilizovat video

Nelíbí se vám vaše video natočené telefonem? Možná se vám často chvějí ruce. Ruční stabilizátory DJI Osmo Mobile a Freevision Vilta M dokážou rapidně natočený materiál vylepšit.

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte ve třicátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jak vypadá DJI Osmo Mobile a co umí
  • Jak vypadá Freevision Vilta M a co umí
  • Porovnání záběrů natočených bez a s stabilizátorem
  • K čemu to všechno je

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

DJI OSMO MOBILE

DJI Osmo Mobile je ruční stabilizátor pro perfektní fotografie nebo videa bez otřesů. Díky nočnímu režimu budou vaše fotografie vypadat, jako nikdy před tím a panoramatický režim složí 9 samostatných snímků do jednoho velkého.

Freevision Vilta M Gimbal pro chytré telefony

Freevision Vilta M představuje vyspělý stabilizační systém, který z Vášich záběrů udělá mistrovské dílo. 3-osý Gimbal Vilta zajistí naprosto hladké záběry a řada podpůrných funkcí ještě více podtrhuje všestranost tohoto produktu.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)