LifeHacker

LifeHacker #26: Je Nokia Thermo nejlepším osobním teploměrem?

Nokia Thermo je nejlepším osobním teploměrem současnosti. Nebo to tak není? Porovnáme všechny dostupné varianty včetně klasického rtuťového!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte v šestadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Osobní teploměr Nokia Thermo
  • Porovnání chytrého teploměru s bezdotykovým
  • Porovnání chytrého teploměru s digitálním
  • Porovnání chytrého teploměru s klasickým rtuťovým

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Nokia Thermo
Teploměr Nokia Thermo stačí přiložit k čelu. Rychle a automaticky změří teplotu a rovnou ji pošle do aplikace Thermo na iOS zařízení. Na iPhonu nebo iPadu tak můžeš snadno sledovat naměřené teploty a horečky, dostávat připomínky i zadávat průvodní příznaky a užívané léky.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)