iDrby LifeHacker

LifeHacker #24: Netatmo Healthy Home Coach nebo Elgato Eve Degree?

Čím měřit teplotu, vlhkost, hodnotu CO2 a další parametry ovzduší v místnosti? Porovnali jsme Netatmo Healthy Home Coach a Elgato Eve Degree. Domácí meteostanice s podporou HomeKitu!Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte ve čtyřiadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jakou meteostanici na doma zvolit
  • Jak funguje ve spojení s HomeKitem
  • V čem je lepší ta od Netatma a naopak ta od Elgata
  • Jak fungují aplikace

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Netatmo Healthy Home Coach
Netatmo Healthy Home Coach je propracovaná interiérová meteostanice, která vás naučí zlepšit kvalitu okolního prostředí pomocí měření veškerých důležitých veličin. Tento stylově podařený pomocník dokáže monitorovat teplotu, vlhkost, hluk a dokonce i hladinu CO2.

Elgato Eve Degree
Chytrá meteostanice Eve Degree, provedená z anodizovaného hliníku, přesně měří teplotu, vlhkost a tlak vzduchu v domácnosti. Díky technologii HomeKit umožňuje kdykoli si zobrazit aktuální podmínky a procházet historii dat na iPhonu a iPadu.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)