iDrby LifeHacker

LifeHacker #20: Apple Magic Mouse 2, Trackpad 2 a Keyboard Space Gray

Ve dvacátém dílu pořadu LifeHacker si ukážeme Apple Magic Mouse 2, Apple Magic Trackpad 2 a Apple Magic Keyboard ve vesmírně šedé barvě (Space Gray).

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte ve dvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jak vypadá elegantní Apple triumvirát ve vesmírně šedé barvě
  • Čím se liší od předchozích generací
  • Jak se liší stříbrné a vesmírně šedé verze

Jaké produkty ve videu ukazujeme:

Apple Magic Mouse 2 Space Gray
Nově navržená Apple Magic Mouse 2 je dobíjecí a lehčí. Magic Mouse 2 přesněji vnímá pohyb a pohybuje se po stole s menším odporem. S Macem se páruje automaticky.

Apple Magic Trackpad 2 Space Gray
Nový a dobíjecí Apple Magic Trackpad 2 obsahuje integrovanou baterii a vůbec poprvé přináší Force Touch do stolního počítače. Magic Trackpad 2 má téměř o 30% větší skleněnou plochu. S Macem se spáruje automaticky.

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí Space Gray
Apple Magic Keyboard spojuje elegantní nový design s integrovanou baterií a zdokonalenámi klávesami. Nově vylepšený nůžkový mechanismus pro větší stabilitu a optimalizovaný pohyb jednotlivých kláves. S Macem se spáruje automaticky.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)