Technologie

#1 LifeHacker: Sledujte přímý přenos nového seriálu

Začínáme novou éru našich video seriálů a dnešním dnem spouštíme LifeHacker. Pořad o hackování života pomocí moderních technologií.

Na začátek roku jsme si pro vás připravili úplnou novinku. Tou je pořad LifeHacker. Bude se zabývat produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Bude vycházet z našich zkušeností a poběží živě. Vždy v pondělí od 19.00 a potrvá 10 minut. Dalších 5 minut pak budete mít prostor na dotazy. Ty zvládneme díky živému přenosu zodpovědět ihned.

LifeHacker jako podcast v iTunes

V prvním díle vše představíme a vysvětlíme, jak bude vysílání probíhat a jaké témata chceme probrat. Vše s vaší, čtenářskou vydatnou pomocí a zapojením. Pokud vysílání nestihnete v přímém přenosu, bude k dispozici vždy záznam na YouTube kanálu. Také se objeví na iTunes jako video podcast.

Pořad můžete sledovat v tomto článku ve vloženém videu. To se aktualizuje automaticky a k němu také přísluší chatovací okno, kam můžete vkládat své dotazy.

MacBook Pro

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)