Aplikace

Naplánujte si letní dovolenou s aplikacemi z App Store

ikona
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Prázdniny jsou tady a s nimi čas odpočinku a relaxu. Chcete-li si naplánovat dokonalou dovolenou, vyzkoušejte tyto aplikace z App Store, které vám v tom rády pomohou.

dovolená

 

Seznam aplikací a her z kolekce „Plan your summer holiday“ z App Store:

 

Airbnb

Airbnb je aplikace, ve které si můžete pronajmout byty od vesměs soukromých osob. Žádné hotely, žádné předražené služby. A pokud chcete, stejně tak můžete pronajmout i svůj byt.

icon
AirbnbAirbnb, Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

Guides by Lonely Planet

Průvodce od společnosti Lonely Planet je sestaven experty, kteří přesně vědí, co chcete. Otázka, jestli to víte i vy. S tímto titulem ale určitě nesáhnete vedle.

icon
Guides by Lonely PlanetLonely Planet Global, Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

Hostelworld

Ubytování v hostelu je jednou z nejlevnějších variant noclehu. S jejich hledáním a filtrováním vám pomůže titul Hostelworld, který nabízí aplikaci i pro Apple Watch, Apple TV a iMessage.

icon
Hostelworld: Hostels & HotelsWeb Reservations InternationalTravelZdarmaStáhnout

 

Booking.com

Jedna z nejznámějších aplikací vhodná k hledání ubytování napříč celým světem. Naleznete v ní nejen hotely, ale i kempy a nízkorozpočtové ubytovny.

icon
Booking.com Travel DealsBooking.com B.V.TravelZdarmaStáhnout

 

 

Hopper

Hopper je sice králík, ale zde plní spíše funkci hlídacího psa. Umí totiž hlídat ceny vámi vybraných letenek, a jakmile jim spadne cena, hned vám o tom dá formou notifikace vědět.

icon
Hopper - Book Flights & HotelsHopper Inc.TravelZdarmaStáhnout

 

Skyscanner

Hledejte a porovnávejte mezi letenkami do různých koutů světa. Najděte tu pro vás nejideálnější a rovnou si ji zabukujte přímo z aplikace. Ta navíc nabízí i množství inspirace, kam byste se mohli letět podívat, když sami váháte. Samozřejmostí je i podrobná nabídka hotelů v místě určení (pokud zrovna nevolíte let na Antarktidu).

icon
Skyscanner Travel DealsSkyscanner LimitedTravelZdarmaStáhnout

 

Musement

Aplikace Musement vám pomůže vyhledat to nejlepší ubytování, to nejlepší stravování, ty nejlepší atrakce, prostě jen to nejlepší z dané lokality.

icon
Musement - Travel ActivitiesMusement SpaTravelZdarmaStáhnout

 

Townske City Guides

Nechce se vám opouštět vaší domovinu a volno trávíte raději na zahradě před domem, balkóně panelového bytu, nebo na gauči v obývacím pokoji? Aplikace Townske City Guides vás poutavými fotografiemi provede skoro po celém světě, a to aniž byste museli vytáhnout paty z baráku. Hodí se však i jako průvodce, pokud už se rozhodnete někam vyrazit.

icon
Townske City GuidesTownske Pty LtdTravelZdarmaStáhnout

 

Jetsetter

S aplikací Jetsetter si můžete naplánovat svou dovolenou od A do Z – to, kam chcete jet, i kam se chcete podívat. Vyjma podrobného plánovače obsahuje i nabídku hotelů v dané lokalitě.

Item not available.

 

VizEat

Ochutnejte chuť světových měst. Dejte si místní specialitu ve více jak stu proslulých míst. Je libo tapas v Madridu, nebo víno se sýrem v Paříži? Je to jen na vás, kam se vydáte.

icon
Eatwith - Food experiencesVizEat LTDTravelZdarmaStáhnout

 

TripAdvisor

TripAdvisor vám předkládá ty nejlepší možnosti ubytování, stravování, ale i dopravy. Hledejte nálepky s logem titulu, tím jednoduše zjistíte, že daná společnost s aplikací spolupracuje. Snad jich teď s EET příliš neubylo.

icon
TripAdvisor Hotels RestaurantsTripAdvisorTravelZdarmaStáhnout
iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.