LifeHacker

iPhone XR vs iPhone Xs Max. Který se vyplatí pořídit?

Záludné rozhodování. iPhone XR vs iPhone Xs Max. Vlajková loď proti levnějšímu modelu. Má smysl připlácet? To si povíme už dnes od 19.00 v pořadu LifeHacker.

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v jednačtyřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Porovnání telefonů iPhone XR vs iPhone Xs Max
  • Proč připlácet za vrcholný model
  • Proč stačí koupit levnější iPhone
  • Pro koho je jaký telefon určen

Rozhodnutí iPhone XR vs iPhone Xs Max

iPhone Xs Max

iPhone Xs Max je výjmečný v mnoha ohledech. Dokonalý 6,5″ OLED Super Retina displej, vysoce inteligentní čip A12 Bionic, tělo z chirurgické ocely a zvýšenou odolností proti prachu a vodě. Zkrátka žádný telefon není jako iPhone!

iPhone XR

iPhone XR je brilantní po všech stránkách. Vyspělý 6,1″ Liquid Retina HD displej, vysoce inteligentní čip A12 Bionic, precizní zpracování z leteckého hliníku a zvýšenou odolností proti prachu a vodě. Zkrátka žádný telefon není jako iPhone!

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)