iDrby

Apple vydal iOS 11.2 Beta, která opravuje chyby a přináší pár novinek

iOS 11.2 Beta

Systém iOS 11 dostal aktualizaci na verzi 11.1 a všichni si mohou své kompatibilní zařízení nyní updatovat. Už je ale venku i iOS 11.2 Beta. Na co se můžete těšit?

Hned po vydání veřejné verze iOS 11.1, kterou si teď může každý nainstalovat, Apple vydal i iOS 11.2 v betaverzi. Testovat mohou registrovaní vývojáři a všichni, kteří se přihlásí do Apple Beta Software programu.

Co iOS 11.2 Beta přináší?

Především se první beta verze iOS 11.2 zaměřuje na opravu chyb a konečně přichází náprava problému, který se objevil v aplikaci Kalkulačka. Ta totiž špatně počítala a to v případě, kdy jste na ni byli příliš rychlí. Sečíst rychle 1+1 tedy nemuselo dopadnout dobře. Kromě dalšího fixování se ale v této verzi objevují i nové funkce a možnosti pro ovládání Apple TV z Ovládacího centra nebo nová animace pro Live Photos. Funkce, které Apple při uvedení iOS 11 ukazoval, jako AirPlay 2, Apple Pay Cash nebo iMessage v iCloudu, zatím k dispozici nejsou.

Zdroj: Macrumors.com

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)