LifeHacker

LifeHacker #27: INSTAX SQ6 a kouzlo instantní fotografie

Instantní fotografie zažívá opět boom a Instax SQ6 je posledním modelem fotoaparátu pro fotky jako z polaroidu. Co dokáže a jak fotky vypadají?

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte v sedmadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Fujifilm Instax Square SQ6 Gold
  • Jak takový polaroidový fotoaparát vlastně fotí
  • Kde sehnat fotopapír a jak funguje
  • Porovnání fotek s dalším podobným foťákem

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

FUJIFILM Instax Square SQ6 gold
Fotoaparát má automatickou úpravu expozice, která rozpozná okolní světlo a dokáže tak přizpůsobit optimální rychlost závěrky a intenzitu blesku při stisknutí spouště. I v temném pokoji mohou být objekty focení i pozadí vyfoceny autenticky a čistě.

Další varianty fotoaparátu:

FUJIFILM Instax Square SQ6 white

FUJIFILM Instax Square SQ6 gray

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)