Aplikace

Instagram vylepšil své Face filtry a nálepky o tématiku Halloweenu

Instagram
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Letošní halloweenská noc spadá na úterý 31. října a Instagram nás na ní už notně vnadí. Vyjma tematických Face filtrů a nálepek přidává i Superzoom.

Superzoom je zajímavá funkce, která přidá dramatičnosti vašim záznamům. Ve zkratce se jedná o efekt používaný v televizních sitkomech, kdy se kamera několikrát skokově rychle přiblíží k tváři aktéra, který obvykle značně přehrává své emoce. Toto je doplněno také patřičným zvukovým efektem. Možnost natočit superzoom video můžete hned z rozhraní pořízení záznamu a nachází se vedle volby Boomerangu.

instagram


Instagram je volně dostupná aplikace pro různé mobilní operační systémy, která svým uživatelům umožňuje sdílení fotografií a videí. K tomu je určena řada filtrů, které lze na pořízenou fotografii aplikovat. Nechybí ani základní úprava snímku. Titul se nesnaží konkurovat jiným sociálním službám, ba naopak umožňuje snadné sdílení fotografií na další sítě jako jsou Facebook (který Instagram vlastní), Twitter, Flickr, případně na publikační služby Posterous a Tumblr.

Zdroj: Wikipedie


 

Vyděsí i pobaví

I když u nás oslavy Halloweenu příliš rozšířené nejsou, nové Face filtry a nálepky budou dostupné i zde. Přeměnit se tak můžete v zombie, upíra, netopýra, nebo se třeba ztratit v husté mlze. Ke svým příspěvkům pak můžete přidávat i tematické nálepky. Oproti funkci Superzoomu je evidentní, že po chvíli by po této úpravě neštěkl ani pes, proto ji po šestém listopadu vývojáři z aplikace zase odstraní. Nyní se ale nesmírně hodí, ať již k pobavení vrstevníků, nebo k vystrašení malých ratolestí.

face filtry

Instagram o zmíněných novinkách informoval na svém blogu. Ten je ostatně dost činný, protože tato obrázková sociální síť dostává vylepšení své funkčnosti v pravidelných intervalech. Jednou z posledních novinek tak je například přidání přítele do svého živého videa, nebo skrývání a archivování příspěvků.

stickers

icon
InstagramInstagram, Inc.Photo & VideoZdarmaStáhnout

Zdroj: 9to5mac.com, Instagram

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.