Technologie

20 tipů a triků, které by měl znát každý uživatel reproduktoru HomePod

Nový bezdrátový reproduktor Apple HomePod je ideálním příslušenstvím pro všechny uživatele vlastnící více Apple zařízení. Podívejte se na video, které ukazuje 20 tipů a triků, jak jej používat.

HomePod slouží hlavně pro přehrávání hudby. To je sice pravda, ale skrývá v sobě daleko více potenciálu. Můžete s ním ovládat vaši chytrou domácnost, některé z aplikací jako je Kalendář, Poznámky nebo Připomínky. Pouštět si vaše oblíbené podcasty, nechat si předčítat nejnovější zprávy nebo telefonovat. Do budoucna určitě Apple přijde s dalšími možnostmi a stejně jako se vyvíjejí iPhony, iPady nebo Apple Watch, bude se zlepšovat HomePod.

HomePod dokáže ovládat Apple TV

Zaujala mě možnost ovládání Apple TV skrze HomePod. Zvládne základní příkazy jako je pozastavení a opětovné puštění, přeskočení skladby nebo videa dopředu a dozadu. Časem snad přibudou další volby. Každopádně ovládání přehrávaného obsahu na televizi přes bezdrátový reproduktor bude uživatelsky určitě velmi příjemné.

Zdroj: 9to5mac.com

iPhone 8 AirPods

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)