Technologie

HomePod zajímá 19 % zákazníků Applu, říká průzkum

Apple HomePod

Průzkum mezi zákazníky Applu ukazuje, že 19 % z nich uvažuje o koupi tohoto nového produktu. Mezi chytrými reproduktory patří k špičce.

Kromě Apple zákazníků se průzkum zaměřil i na vzorek celé populace v USA a zjistil, že 13 % lidí se o HomePod zajímá. V porovnání s konkurencí si stojí velmi dobře. Přesně se nachází mezi produkty od Amazonu, které jsou už nějaký čas na trhu. Amazon Echo získal v průzkumu 17 % a Amazon Dot 12 %.

I když Apple HomePod patří mezi chytrými reproduktory k nejdražším, nabídne za svou cenu opravdu hodně muziky. Právě zvuk má být bezkonkurenční a design se také velmi povedl. Pro úspěch zařízení ale zřejmě cena nebude tím jediným měřítkem. Vzpomeňme si na iPod. Ten také patřil k nejdražším a stal se legendou.

HomePod bude k dispozici letos v prosinci. Uvidíme, jak se bude prodávat u nás, protože dostupnost služeb je zatím plánovaná pouze v USA, Velké Británii a Austrálii.

Zdroj: 9to5mac.com

iPhone 8 AirPods

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)