iDrby

Hive View je nová elegantní kamera na hlídání domova

Hive View

Kamera Hive View je novým produktem u nás méně známé společnosti. Vyniká svým vzhledem a unikátními možnostmi natočení úhlů.

Chytrých kamer je už celá řada a dokáží se propojit s telefonem, na kterém pak vidíte zachycený obraz. Hive View je ale rozhodně vzhledově jedna z nejpovedenějších a dokonce ji můžete dočasně napájet z interní baterie. Ta vydrží kolem 3 hodin provozu.

Kamera zvládne natáčet video v 1080p, používá noční vidění na dálku až 5 metrů, rozezná pohyb, zvuk a osoby. Především pak díky magnetickému uchycení na podstavec a otáčení kamery na stojanu dostanete více možností, jak zachytit konkrétní místa. Otáčet kamerou ale musíte manuálně.

Hive View se propojí s telefonem

Novinka se spojí s telefonem přes Bluetooth 4.1 a nahraný obraz je schopna posílat na zabezpečené úložiště pomocí Wi-Fi v 2,4GHz i 5GHz pásmu. K dispozici máte záznam za posledních 24 hodin, případně na 30 dní zpátky za 5 liber měsíčně.

Hive View

HomeKit zatím není podporován a oficiálně se u nás kamera neprodává. Její cena je nastavena na 189 britských liber (v přepočtu kolem 5 500 Kč) a prodává se ve dvou barevných variantách.

Zdroj: Macrumors.com

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)