Technologie

Nová nabíjecí stanice HiRise Duet pro iPhone a Apple Watch

HiRise Duet

Firma Twelve South včera představila nový výrobek z produktové řady HiRise. Jmenuje se HiRise Duet a jde o nabíjecí stanici pro iPhone/iPad a Apple Watch v jednom. Stanice podporuje Noční režim Apple Watch. Vaše hodinky pak fungují jako budík, a digitální korunka funguje jako „dospávací” tlačítko na klasickém budíku.

HiRise Duet

Stojan má rozměry 8,89 x 9,53 cm a na výšku měří necelých 11 cm. Nabízí integrovaný Lightning port pro nabíjení iPhonu nebo iPadu, stejně jako magnetický nabíjecí dock pro Apple Watch. Obě nabíjecí místa jsou napájena jediným stíněným kabelem vedoucím do elektřiny. Spodní část nabíjecí stanice je potažena vrstvou kůže, která chrání Apple Watch před oděrkami.

HiRise Duet

 

Stabilní základna pro vaše zařízení

Na rozdíl od plastových stojanů, které dolů z nočního stolku dostane i hmotnost napájecího kabelu, je HiRise Duet o poznání těžší a stabilnější. Jeho celokovové provedení váží takřka půl kila. To je stejně jako tři iPhony 7. Pro svůj telefon a hodinky tak můžete sahat bez obav. Prostě zůstanou tam, kam jste je postavili. Jak si můžete všimnout, tak designový jazyk HiRise Duet kopíruje tvary iPhonu i Apple Watch. Všechno tak dokonale ladí.

Hi Rise Duet je k dispozici na Twelve South za 119,99 dolarů. Podporuje také iPad Mini, 9,7 palcový iPad Pro, a všechny iPhony s Lightning portem.

HiRise Duet

Zdroj: MacRumors

Back to School

O autorovi

František Jordán

František Jordán

Sportovec tělem i duší. Vodní slalomář-profík. Vášnivý cestovatel. Nadšený uživatel Apple produktů a vděčný strávník dobrého jídla.