Aplikace

Halide je jedinečná fotoaplikace s možnostmi rozšířené reality a režimu Portrét

Halide

Vývojáři se předhánějí ve svých výtvorech a snaží se integrovat poslední novinky do aplikací. Halide je první svého druhu, protože dovoluje pracovat s režimem Portrét a také s rozšířenou realitou. Majitelé iPhonu X a verzí Plus budou nadšeni. Halide je velmi příjemnou aplikací podporující ovládání pomocí gest. Tažením prstu nahoru nebo dolu zesvětlujete nebo ztmavujete scénu. Posouváním prstu doprava nebo doleva zase na dolní ose můžete manuálně ostřit a aplikace podporuje i zcela manuální režim, kdy si nastavíte citlivost (ISO) a rychlost závěrky. Halide

Halide podporuje režim Portrét

Velkou výhodou oproti ostatním aplikacím je, že jakmile vyfotíte někoho režimem Portrét, lze jej potom odebrat. Někdy se rozmazání pozadí prostě nepovede, takže jej lehce odeberete. Úplnou novinkou ve verzi 1.7 je pak podpora rozšířené reality. Vyfotografujete nějaký objekt a ten pak umístíte do okolního prostředí. Lépe si celou funkci představíte díky videu níže, které na svůj Twitter umístili vývojáři.

Zdroj: 9to5mac.com

icon
Halide CameraChroma Noir LLCPhoto & Video149,00 KčStáhnout
Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)