iDrby Mac

Griffin bude prodávat nabíjecí kabel pro nový MacBook Pro s MagSafe konektorem

MagSafe Griffin

Společnost Griffin oznámila, že bude nabízet několik nových produktů, které se vyznačují technologií BreakSafe. Ta je velmi podobná legendárnímu MagSafe.

Nový kabel s technologií BreakSafe a možností nabíjet až 100W zařízení ukázal výrobce Griffin. Na jednom konci je USB-C konektor a druhý obstarává speciální magnetické propojení, které spojíte s druhou částí. Ta je přitom umístěna přímo na MacBooku, takže navazuje na legendární MagSafe.

MagSafe Griffin

Kromě toho bude k dispozici další adaptér. Ten propojí už stávající USB-C kabel a nabídne stejnou funkčnost. Griffin ještě nabídne adaptér do elektrické sítě a pro připojení v autě. Oba půjde připojovat přes zmíněný BreakSafe magnetický port.

Cena kabelu bude 40 dolarů (1 035 Kč), adaptér pořídíte za 20 dolarů (520 Kč) a adaptér do elektrické sítě nebo do auta pak za 40 dolarů (1 035 Kč). K dispozici by mělo být všechno toto příslušenství v druhém čtvrtletí letošního roku.

Zdroj: Macrumors.com

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)