iDrby iPhone

První fotky z iPhone Xs sdílel fotograf Austin Mann, podívejte se

Fotky z iPhone Xs

Fotograf Austin Mann často pracuje s novými modely iPhonů na exotických místech. Fotky z iPhone Xs jsou pořízené na Zanzibaru.

Celkem 25 fotografií sdílel Mann pomocí služby Flickr. Každý se tak může podívat, jak fotí poslední novinka. Snímky by neměly být nijak upravené, takže můžete získat skutečnou představu o schopnostech optiky iPhonu Xs.

Fotky z iPhone Xs jsou skvělé

Nepředpokládali jsme, že by fotografie měly být špatné, ale tak výborné výsledky také ne. iPhone Xs a iPhone Xs Max používají stejný 12megapixelový systém se dvěma objektivy, který je i u předchozí generace iPhone X. Širokoúhlý objektiv má světelnost f/1.8 a teleobjektiv f/2.4. Oba jsou obdařeny optickou stabilizací. Vylepšení tak tkví hlavně v softwaru.

Apple představil nový obrazový procesor s technologií Neural Engine a dokáže používat chytře HDR. Lépe si tak poradí s tmavými a světlými místy na fotce. Rozmazaná část fotografie, tedy bokeh, je nyní také vylepšena a uživatel může dokonce i volit sílu rozostření. V neposlední řadě nabízí snímač v iPhonech Xs a Xs Max větší pixely, které napomáhají k lepším výsledkům při nižší intenzitě světla.

Zdroj: Macrumors.com

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)