Aplikace

Facebook opět zkouší tlačítko To se mi nelíbí

Facebook

Facebook se hodlá opičit po Applu a chce do svého Messengeru zavést také hodnocení jednotlivých zpráv. Součástí má být i tlačítko To se mi nelíbí.

S vydáním iOS 10 Apple představil také vylepšenou aplikaci Zprávy. Ta nyní umožňuje podržením jednotlivé zprávy přidat reakci. Může to být veselý smajlík, palec, srdíčko, nebo právě palec dolů. Ten má signalizovat, že se vám zpráva nelíbí. A Messenger od Facebooku začne tuto funkci teď testovat.

Už v minulosti požadovali uživatelé sociální sítě, aby Facebook zavedl toto tlačítko. Při svých konverzacích ale mohli využívat pouze opačnou reakci a to, že se vám příspěvek nebo třeba fotografie líbí. Poměrně nedávno se ale společnost uvolila a zavedla i další reakce. Žádná ale tuto negativní reakci nenabízí.

Na sociální síti jako takové se tedy zatím tlačítka To se mi nelíbí nedočkáme. V Messengeru, pokud se testování osvědčí, je ale možné, že palce dolů budeme moct rozdávat.

Zdroj: 9to5mac.com

Back to School

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)