iDrby LifeHacker

LifeHacker #22: Eightcups chytrá láhev vs. obyčejná PETka

Je lepší pít z obyčejné PET láhve nebo se vyplatí koupit chytrou láhev Eightcups? O tom bude 22. díl pořadu LifeHacker!

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte ve dvaadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  •  Jak funguje chytrá láhev Eightcups
  • V čem je lepší než obyčejná PETka
  • Co znamenají barevné LED diody na láhvi
  • Jak funguje aplikace v telefonu

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Eightcups chytrá láhev

Dodržování pitného režimu je pro řadu lidí stále neznámou věcí. Lidské tělo vylučuje vodu mnoha způsoby a z toho důvodu je potřeba ji pravidelně doplňovat. Správným pitným režimem předcházíte řadě zdravotním a psychickým problémům, například bolestem hlavy, únavě, lépe se soustředíte a dokonce budete i dobře vypadat. S pravidelným přísunem tekutin vám pomůže chytrá láhev Eightcups, která vás během dne upozorní, že byste se měli napít. Každý váš lok je analyzován a výsledné statistiky za poslední dny a měsíce naleznete v přehledné aplikaci. Eightcups má i režim mytí, takže se nemusíte obávat, že by výsledky vašeho pitného režimu byly nějak zkreslené. Chytrá láhev se přitom nabíjí bezdrátově pomocí jednoduché základny. Na jedno nabití vydrží láhev až týden v provozu.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)