Aplikace

Dosáhněte svých cílů s aplikacemi z App Store

sport
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Bylo jedno z vašich novoročních předsevzetí pravidelně cvičit? Tak si vyberte alespoň jednu aplikaci z kolekce Smash Your Goals v App Store a začněte.

cíle

 

Seznam aplikací z kolekce „Smash Your Goals“ v App Store:

 

Nike+ Run Club

Taky jste přes svátky pěkně nakynuli? Jděte se provětrat ven a zapněte si u toho tuto cvičící aplikaci. Uděláte něco pro své zdraví, tělo i ducha a navíc si budete moci vést podrobné statistiky o tom, kolik jste toho uběhli, kolik jste u toho spálili kalorií a kam jste vlastně běželi.

icon
Nike+ Run ClubNike, IncHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Fjuul

Používat aplikaci Fjuul je nejjednodušší způsob, jak zažít aktivní den. Automaticky zaznamenává váš pohyb, a pomocí různých cílů vás notifikacemi povzbuzuje k dalším výkonům. Aplikace je dostupná i pro Apple Watch.

icon
Fjuul - Healthy Activity CoachFJUUL CAPITAL OYHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

8 fit

Cvičení se jednoznačně pojí s životosprávou. Tento titul kombinuje obojí, vyjma cvičebního plánu si v něm totiž můžete vytvořit i plán vaší stravy, přičemž obsaženy jsou i výživově vhodné recepty.

icon
8fit Workout & Meal PlannerUrbanite Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Streaks Workout

Extrémně jednoduchá aplikace s vámi začne pracovat pěkně pomaličku a po krůčcích, to abyste hned nepřepálili start. Je zejména určena těm, kteří mají problém s pohybem. S touto aplikací by rozhodně měli začít.

icon
Streaks WorkoutCrunchy Bagel Pty LtdHealth & Fitness99,00 KčStáhnout

 

Sweat with Kayla

Připojte se k největší ženské světové fitness komunitě a zaznamenávejte si svou cestu za ideální postavou. Teď je to pravé období na to začít své tělo formovat na letní sezónu. Aplikace bude vaším osobním trenérem, deníkem i sociální sítí s množstvím výzev, zdravých receptů, a i vzdělání.

icon
Sweat: Kayla Itsines FitnessThe Bikini Body Training Company Pty LtdHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Runtastic Results

Rodina aplikací Runtastic je hodně obsáhlá. Results je komplexní fitness aplikací, která se vás zpočátku zeptá na pár otázek, a pak vám předloží cvičební plán. A kdybyste nevěděli, jak který cvik vykonat, hraná videa vám to názorně předvedou.

icon
Runtastic Results Exercise AppruntasticHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Seven

Klasika klasik, chcete-li se cvičením opravdu začít, s tímto titulem opravdu začnete. Cvičební plán na 7 minut denně po 7 měsíců sice vypadá vražedně, ale jde jen o to se hecnout. I v tom vám aplikace dobře poslouží. Vyjma toho vám ukáže veškeré cviky i váš celkový progres.

icon
Seven - 7 Minute WorkoutPerigee ABHealth & FitnessZdarmaStáhnout

 

Pocket Yoga

S aplikací „jóga v kapse“ jednoduše položíte svůj iPhone nebo iPad před sebe a necháte se vést cvičebním plánem, pěkně krok po kroku. Na výběr máte z 27 plánů o různé obtížnosti. Než si projdete všech 200 pozic v aplikaci obsažených, určitě vám to chvilku zabere. Cvičit můžete i se svými Apple Watch.

icon
Pocket YogaRainfrog, LLCHealth & Fitness79,00 KčStáhnout

 

Gymatic

Aplikace Gymatic je primárně určena pro vaše Apple Watch. Díky nim totiž automaticky identifikuje druh vašeho cvičení a zároveň umí počítat jeho opakování. K tomu vám dá i maximální možné informace. Ve svém iPhonu pak najdete množství statistik, grafů a přehledů.

icon
Gymatic Workout TrackerVimo Labs Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.