LifeHacker

LifeHacker #28: DJI Spark a naše zkušenosti s létáním

Létání dronem se stává velmi populární zábavou. Malý DJI Spark dokáže zprostředkovat perfektní zábavu, ale musíte dávat pozor. Čemu se vyhnout a co se naopak k němu vyplatí pořídit?

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na našem YouTube kanálu.

Co uvidíte v osmadvacátém živém vysílání pořadu LifeHacker:

  • Jak vypadá malý dron DJI Spark
  • Jaké příslušenství se k němu vyplatí pořídit
  • Můžete s ním létat i doma v místnosti?
  • Kolik stojí a jaké verze se prodávají

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

DJI – Spark Alpine White

DJI Spark je ultrapřenosný a snadno ovladatelný kamerový dron, který se ti vejde do dlaně nebo malé tašky. Max.rychlost 50 km/h, dosah až 2 km a letovou dobou 16 min nabízí nejlepší kombinaci výkonu a přesnosti. Balení obsahuje dálkový ovladač!

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)