iDrby

Kniha Designed by Apple in California je k mání na českém Apple Storu

Designed in California

Už jste slyšeli o knize Designed by Apple in California? Společnost Apple již před časem vydala knihu z dílny Jonathana Ive. Mapuje 20 let výroby produktů kalifornské společnosti a nově je dostupná také na českém Apple Storu. 

I když je už dávno po Vánocích tak vězte, že tato publikace může udělat radost v kteroukoliv dobu. Nově ji totiž koupíte i na českém Apple Storu. Kniha byla vydána již v listopadu loňského roku a dlouhou dobu byla dostupná pouze v zahraničí. Nyní přišla řada (společně s dalšími novinkami – jako červený iPhone – (PRODUCT)- RED ) i na ČR. Na unboxing video iPhonu v nové barvě se můžete podívat v našem článku.Designed in California

Tučná cenovka samozřejmostí

Kniha s pevnou vazbou je v prodeji ve dvou velikostech. Menší (25,9 x 32,4 cm) vyjde na tučných 5599 Kč a větší provedení (33 x 41,3 cm) na 8499 Kč. Doba doručení je 2-3 týdny.

Kniha Designed by Apple In California dokumentuje 20 let designu Apple na 450 fotografiích našich produktů a výrobních postupů. Vizuální historie od iMacu až k Apple Pencilu spolu s popisy jejich inovativních materiálů a technologií věrně a promyšleně zachycuje každý detail.

Tento svazek s pevnou vazbou je vytištěný kvalitními inkousty vysoce přesnou osmibarvovou technikou na speciálně válcovaném německém papíře s matně postříbřenými okraji. Vznikal déle než osm let a byla mu věnována taková péče a pozornost jako samotným produktům, které zachycuje. Je současně svědectvím i holdem preciznímu designu, konstrukci a výrobě, které jsou pro Apple charakteristické.

Knihu vydává samotný Apple, a je věnována památce Steva Jobse. Z knihy je dobře cítit, jak je celá společnost hrdá na své úspěchy z minulosti. My můžeme nyní sledovat, zda nějaká podobná vyjde i za dvacet let od této chvíle, a zdali Apple dokáže navázat na tuto úspěšnou éru.

Designed in California

Kniha je v angličtině. Příloha s popisky produktů je přeložena do češtiny.

Zdá se vám cena za publikaci přijatelná? Uvažujete o její koupi?

Zdroj: Apple.cz

iPhone Xs

O autorovi

František Jordán

František Jordán

Sportovec tělem i duší. Vodní slalomář-profík. Vášnivý cestovatel. Nadšený uživatel Apple produktů a vděčný strávník dobrého jídla.