Poradna

Pište si deník s aplikacemi z App Store

produktivita
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Psaní deníku není jen holčičí záležitost. Můžete si do něho zapisovat nejen průběh vašeho dne, ale i své zážitky a myšlenky. S aplikacemi z App Store navíc elektronicky.

App Store

 

Seznam aplikací z kolekce „Jot Down a journal“ z App Store:

 

Bear

Jedná se o jednoduchý textový editor, který synchronizuje svůj obsah napříč všemi vašimi zařízeními – iPhonem, iPadem i počítači Mac. Umožňuje vám tvorbu To-Do seznamů a psaní nejrůznějších poznámek v krásném, čistém designu, jež si můžete uzpůsobit i četnými paletami.

icon
BearShiny Frog Ltd.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Notability

Editor poznámek ale i dokumentů PDF určený nejen učitelům a žákům, ale ostatně i jakémukoli jinému uživateli – to je ceněná aplikace Notability, jež je nejprodávanější aplikací z kategorie Produktivita v App Store za roky 2013, 2014 a 2015.

icon
NotabilityGinger Labs, Inc.Productivity249,00 KčStáhnout

 

Mindly

Váš „vnitřní vesmír“ dokáže spravovat i aplikace Mindly. Dejte strukturu svým myšlenkách a převeďte je do pěkného grafického prostředí.

icon
Mindly (mind mapping)dripgrind OyProductivityZdarmaStáhnout

 

Whink

Nevyhovuje-li vám nativní aplikace Poznámky, vyzkoušejte Whink. Je to přehledný poznámkový blok, který vám poskytne množství šablon i synchronizaci dat skrze iCloud.

icon
WhinkRama KrishnaProductivity129,00 KčStáhnout

 

Thoughts

Aplikace Thoughs obsahuje maximálně zjednodušené kreslení. Pokud tedy potřebujete někomu něco naskicovat, je toto ideální nástroj. Mimo nočního módu poskytuje svým uživatelům i synchronizaci skrze iCloud.

Item not available.

 

Day One Journal

Day One je aplikace, kterou osobně používám již více než čtyři roky (obsahuje totiž čítač dní, proto to vím) a je tak jednou z mých nejpoužívanějších aplikací. Mimo mě si jej ale cení i sám Apple, který ho vyhlásil nejen aplikací týdne (a titul byl tak po celou tu dobu zdarma), ale i jako jednu z nejlepších aplikací daného roku.

icon
Day One JournalBloom Built IncLifestyleZdarmaStáhnout

 

Tayasui Memopad

Nechce se vám text vyťukávat do klávesnice na displeji? Napište si jej rukou, přidejte k němu nějakou skicu a vše sdílejte, s kým potřebujete. S aplikací Tayasui Memopad to bude snadno a rychle.

icon
Tayasui Memopadyann le corollerProductivityZdarmaStáhnout

 

Simplenote

Simpletone je aplikace, s jejíž pomocí si napíšete poznámky, nápady, ale i nákupní seznam. Navíc se vám všechna data synchronizují napříč vašimi přístroji a to zcela zdarma.

icon
SimplenoteAutomattic, Inc.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Yeti

Rychle si zaznamenejte poznámky, skici, audio, foto, nebo video záznamy rovnou na váš iCloud Drive.

icon
Yeti – Capture EverythingStay Kids, LLCProductivity49,00 KčStáhnout

 

Evernote

Evernote je profesionální nástroj, který vám umožní téměř cokoli, co se týče jakýchkoli dokumentů ať už jakéhokoli formátu. Můžete v něm vytvářet klidně i seznamy úkolů a vše sdílet se svými přáteli nebo spolupracovníky.

icon
EvernoteEvernoteProductivityZdarmaStáhnout

 

Paper by FiftyThree

Pokud si potřebujete cokoli naskicovat a to klidně i profesionálnější formou, než tou v podobě několika čmáranic, aplikace Paper od společnosti FiftyThree vás uchvátí.

icon
Paper by FiftyThreeFiftyThree, Inc.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Page

Vládnete-li anglickým jazykem, bude se vám líbit aplikace Ginger Page, která využívá anglickou gramatiku s její korekcí, takže v ní píšete jak blesk a bez chyb.

icon
Page: English Grammar CheckerGinger Software Inc.Productivity99,00 KčStáhnout

 

Byword

Chcete-li psát delší texty na vašem iPhonu, sáhněte po aplikaci Byword. Pro psaní na menším displeji byla tato aplikace vytvořena, přičemž poskytuje množství funkcí, kterými vám právě to psaní chce zpříjemnit. Samozřejmostí je maximální synchronizace, přístup k dokumentům i offline a jejich export do souboru PDF.

icon
BywordMetaclassy, LdaProductivity149,00 KčStáhnout

 

Jottit

To-Do list s připomínkami i poznámkami v jedné příjemné aplikaci vám poskytne titul Jottit. Obsahuje jednoduché ovládání za pomoci gest i noční mód, který vám šetří oči, pokud potřebujete pracovat dlouho do noci.

icon
JottitXEBULA LIMITEDProductivity49,00 KčStáhnout

 

Skitch

Vyfoťte fotku, nebo udělejte otisk obrazovky a vašemu snímku přidejte značky, text, i jiné potřebné informace, které chcete danou fotografií s přidanou grafikou někomu sdělit. Sdílení je pak už jen otázkou chvilky.

icon
Skitch - Snap. Mark Up. Send.EvernoteProductivityZdarmaStáhnout
Back to School

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.