Video

Video: Deeper Pro – chytejte ryby jako profíci

Deeper sonar ve verzi Pro je určený pro rybáře, kteří nechtějí odcházet s prázdnou. Monitoruje dno pod vodou a umí odhalit, kde se vyskytují ryby.

Stogramový plastový míček toho v sobě hodně ukrývá. S vaším telefonem se spojí pomocí WiFi až na 100 metrů. Díky propojení a aplikaci pak můžete vidět vše potřebné, abyste byli v lovu úspěšní. Po odšroubování obou částí je vidět záslepka nabíjecího microUSB konektoru. Pomocí něj nabijete Deeper na 6 hodin fungování. V rybářském sonaru jsou celkem 3 závity, do kterých lze zašroubovat kovové oko. Přiložený návod vám přesně řekne, jaké použít, na jakou situaci.

Deeper Pro ve spojení s aplikací ukáže výskyt ryb

Aplikace ukazuje dno pod vodou snímané ultrazvukovými paprsky. Jde nastavit citlivost, detailnější snímání nebo úhel paprsku. Stupnice vpravo ukazuje převýšení v metrech. Užitečné je i zobrazení mapy nebo kalendář pro zaznamenání vašich rybářských pokusů. Historie uchovává i například lovení z lodi. V záznamu tak lze vidět, jak vypadá dno při vlečení sonaru na konkrétním místě. Příště už tak budete vědět a ušetřený čas využijete na chytání.

icon
Deeper Smart SonarUAB Friday LabLifestyleZdarmaStáhnout

V balení najdete i propracovaný návod s tipy na používání. Praktický látkový obal na přepravu sonaru s karabinou a klasický USB kabel s jedním velkým koncem a druhým s microUSB portem.

Sonar Deeper Pro můžete zakoupit zde. Nebo lze zvolit levný rybářský sonar Deeper START, o kterém jsme už psali.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)