Apple Watch iDrby

Společnost Coach představila nové řemínky pro Apple Watch

coach
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Coach nabízí řemínky pro Apple Watch již delší dobu. Před vánoční sezónou ale aktualizoval svou nabídku o nové styly. Je libo žraloka nebo tučňáka?

Coach je americká značka, která se specializuje na výrobu koženého zboží. V roce 1941 nabídla svým zákazníkům první kožené tašky a zavazadla. Dnes k již klasickému sortimentu přibyla obuv, módní doplňky a v neposlední řadě i parfémy. Potrpí si na vysokou kvalitu, precizní řemeslné zpracování a dlouholetou spokojenost svých zákazníků.

Z kůže jsou tedy vyrobeny i její řemínky k Apple Watch, které jsou k použití jak s 38mm tak se 42mm verzí hodinek. Ne všechny modely jsou ale dostupné pro obě velikostní varianty. Díky stylu řemínků se převážně jedná spíše o dámskou záležitost.

 

Coach nabízí žraloka i tučňáka

Nově tak jsou dostupné řemínky se žralokem, tučňákem, ale také několik barevných variant toho osázeného růžemi. Ten je také z nabídky nejdražší a stojí 175 dolarů. Ostatní modely vás vyjdou na 150 dolarů.

V porovnání s nabídkou Applu se tak jedná o velice podobnou cenu, protože ten nabízí své kožené řemínky za čtyři tisíce nezávisle na šíři a kombinaci barvy a přezky. S představením Apple Watch Series 3 však Apple přišel s dalším typem řemínků, který pojmenoval jako provlékací sportovní řemínek.

Ten se cenou 1 490 Kč řadí po bok těch sportovních silikonových a těch z tkaného nylonu, kteří mají srovnatelnou cenovku. Dále Apple nabízí řemínky jako milánský tah, vesmírně černý milánský tah, článkový tah a vesmírně černý článkový tah, které jsou vyrobeny z nerezové oceli. Jejich cena je od čtyř tisíc, ale poslední řečený stojí i více, než samotné hodinky. Jeho cena totiž je závratných 17 490 Kč.

Za to může zejména složitý proces obrábění jednotlivých článků, který trvá skoro devět hodin a počet součástek, ze kterých se skládá. Těch je dokonce více než 100. Slitina nerezové oceli 316L je pak stejná, jako ocelové pouzdro hodinek Apple Watch.

Zdroj: 9to5mac.com

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.