iDrby

Premiérový díl Carpool Karaoke bude v Apple Music odvysílán 8. srpna

spotify
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Jste-li předplatiteli služby Apple Music, můžete se začít těšit na 8. srpna, kdy konečně bude odvysílán premiérový díl pořadu Carpool Karaoke.

O tomto pořadu jsme se dověděli už před časem s tím, že se jej dočkáme letos v dubnu. To však přišla zpráva, že se premiéra odsouvá na „později tohoto roku“. Nyní je tedy znám i přesný datum. Pořad si budou moci přehrát všichni uživatelé Apple Music.

Pořadem bude provázet populární moderátor James Corden a postupně představí celebrity, jakými jsou Will Smith, členové kapely Mettalica, John Cena, Ariana Grande a další. Celkem nás čeká 16 epizod, kdy každá bude trvat 30 minut.


Karaoke (z japonského kara – prázdný a ōkesutora – orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná, nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Princip karaoke také využívali hudební pořady v TV.

Zdroj: Wikipedie


 

Snaha o originální obsah

Carpool Karaoke má této službě přinést originální obsah, za kterým se budou její uživatelé pravidelně vracet. Druhým takovým pořadem má být Planet of the Apps, který je však zatím v nedohlednu. Další projekty jsou ale jistě v plánu, protože společnost prý rozšiřuje svou působnost v Los Angeles a některé zdroje dokonce uvádějí, že se schyluje ke koupi Sony Pictures Entertainment.

Zdroj: AppleInsider.com

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.