Video

Video: Boxerská sada Everlast s PIQ senzorem

Boxerská sada Everlast je perfektním doplňkem vašeho tréninku a přesně s ní určíte, v jakých aspektech boxování se můžete zlepšovat.

Chytrá sada pro boxování od společnosti Everlast využívá PIQ senzor pro sledování vašich výkonů. Každý trénink a každý úder můžete analyzovat a zobrazit si údaje v aplikaci.

Poměrně malá krabička ukrývá elastickou bandáž pro zápěstí, na které je držák senzoru PIQ. Na každé ruce můžete mít jeden senzor a sledovat tak údery z levačky i pravačky. Elastický pás na ruce nijak nevadí a jde ho omotat i na boxovací rukavici. Celá sada odolá bez problémů tvrdým nárazům, potu i vodě.

Jakmile máte senzor na bandáži připevněný, stačí jej modrým tlačítkem zapnout a spustit aplikaci v telefonu. Po prvotním spárování vidíte přehledně na úvodní obrazovce aplikace všechny důležité údaje. V postranním menu si vybíráte další možnosti zobrazení. Jde i porovnávat výkony s kamarády. Pro tréninky si nezapomeňte zapnout v aplikaci tuto sekci a změřit si přesně svůj výkon.

V balení je ještě kromě senzoru a bandáže nabíječka. Tu zastrčíte do USB konektoru a senzor k ní jen přiložíte. Výdrž na jedno nabití činí 8 hodin.

Boxerskou sadu Everlast můžete zakoupit zde. Pokud preferujete jiný sport, podívejte se na PIQ sporty.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)