Video

Bose Revolve je malý a výkonný bezdrátový reproduktor

Malý, ale výkonný bezdrátový reproduktor Bose Revolve vás ohromí svým zvukem a získá spoustou maličkostí, které z něj dělají jeden z nejlepších produktů v této oblasti na trhu.

Tento produkt můžete zakoupit na stránkách iSETOS.cz

Elegantní hliníkový váleček je uložen v krabici takříkajíc na stojáka a když budete s reproduktorem otáčet dokola, zjistíte, že průduchy pro šíření zvuku jsou všude. Vzadu je microUSB konektor na nabíjení a vstup na propojovací jack. Bezdrátový reproduktor tak můžete propojit i drátově. Nahoře pak všechny ovládací prvky jako tlačítka hlasitosti nebo přepínač přehrávačů zvuku. Dole najdete praktický závit pro stativ.

Bose Revolve jako pravé stereo

Aplikace Bose Connect dokáže zpříjemnit ovládání reproduktoru. Můžete s ní dokonce i propojit dva reproduktory mezi sebou a přehrávat zvuk v party módu, kdy hrají oba stejně, nebo ve stereo režimu. Pak fungují reproduktory jako levý a pravý. V nastavení je například i užitečný časovač vypnutí při nečinnosti nebo přehledné rozhraní pro připojené bluetooth přehrávače jako jsou mobilní telefony a tablety.

icon
Bose ConnectBose CorporationMusicZdarmaStáhnout

V balení ještě najdete micro USB kabel na nabíjení a šikovný a malý adaptér pro připojení do elektrické sítě. Reproduktor vydrží na jedno nabití hrát kolem 12 hodin.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)