Video

Bose QC35 II jsou nejlepší bezdrátová sluchátka na trhu

Málokterá bezdrátová sluchátka mají takový zvuk jako Bose QC35 II, jestli vůbec nějaká. Na první pohled se vám nemusí líbit, druhý už je ale osudový.

Tento produkt můžete zakoupit na stránkách iSETOS.cz

Na velkých náušnících najdete ovládací prvky. A to jak ty klasické pro kontrolu hlasitosti a přeskakování skladeb, tak speciální tlačítko pro aktivaci potlačení okolního zvuku. Po zapnutí se rozsvítí i kontrolka indikující stav baterie.

Bezdrátová sluchátka disponují velmi měkkými nástavci a společně s nízkou hmotností zaručují, že je na hlavě skoro necítíte. V balení najdete i praktické pouzdro s látkovou kapsou navíc. Druhá kapsa je i uvnitř a poskytuje prostor pro nabíjecí microUSB kabel a propojovací rovný jack konektor. To kdybyste chtěli poslouchat drátově.

 

Bose QC35 II umí potlačení okolního zvuku v několika úrovních

Bose nabízí i bezplatnou aplikaci pro ovládání některých funkcí. Můžete tak bezdrátově propojit dvoje sluchátka a poslouchat na nich stejné skladby. Ovládání potlačení okolního zvuku má 3 úrovně a funguje naprosto skvěle. Užitečné je i nastavení automatického vypnutí sluchátek v případě jejich nečinnosti.

icon
Bose ConnectBose CorporationMusicZdarmaStáhnout

Bose QC 35 II jsou nejlepší velká bezdrátová sluchátka s potlačením okolního zvuku na trhu.

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)