LifeHacker

Bezdrátová sluchátka Apple umí, ale konkurence nabízí víc

Čím posloucháte hudbu? Není čas na nákup lepší techniky? Bezdrátová sluchátka Apple dokáže a AirPods jsou toho důkazem, ale co ostatní?

Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte v osmačtyřicátém dílu pořadu LifeHacker:

  • Čím a při jakých činnostech si užít ten nejlepší poslech
  • Jak vypadají sluchátka na sport, na doma a netradiční límec
  • Kolik co stojí a zda se vyplatí

Jaké produkty ukazujeme ve videu:

Bang & Olufsen BeoPlay H8i – Black

Bezdrátová sluchátka H8i se vyznačují skvělým zpracováním díky použítým materiálům jako je hliník, kůže či odolná tkanina. Skvělá výdrž až 30 hodin a pokročilé funkce jako je aktivní noise cancelling nebo funkce vypnutí hudby při sundání sluchátek.

Koupit Beoplay H8i

BOSE SoundSport Wireless – Aqua

BOSE SoundSport Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu.

Koupit SoundSport Wireless

BOSE SoundWear Companion Speaker – Black

Bose SoundWear Companion je zcela nový produkt, který přináší to nejlepší ze sluchátek a klasického reproduktoru. Jednodušše jej navlékněte kolem krku a pusťte přehrávání. Hudba bude bohatá, pulzující avšak nebude rušit nikoho ve vašem okolí.

Koupit Bose SoundWear

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.

Beats

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)