Video

Video: Bang & Olufsen Beoplay A1 bezdrátový reproduktor

Bezdrátový reproduktor Beoplay A1 od dánského výrobce Bang a Olufsen předurčuje jeho odolnost vůči vodě a prachu společně s malými rozměry na cestování.

Tento produkt můžete zakoupit na stránkách iSETOS.cz

Velmi elegantní hliníkové tělo je speciálně vyrobeno pro 360stupňový zvuk, který se šíří kolem něj na všechny strany. Podél obvodu pak máte k dispozici ovládací prvky jako jsou tlačítka hlasitosti nebo USB-C konektor na nabíjení. Kožené poutko povyšuje už tak krásný design na vyšší úroveň. Mohutný zvuk zajišťuje výkon 2×140 wattů, takže i s tímto prckem uděláte pořádný kravál.

Skvělá aplikace zajistí rychlé ovládání Beoplay A1

Aplikace Beoplay je velmi jednoduchá, ale maximálně účelná. Z hlavní obrazovky se dostanete na všechny důležité prvky. Lze například spárovat dva stejné reproduktory a přehrávat hudbu v režimu stereo. Nebo jednoduchým tažením bílého bodu volit charakteristiku zvuku. Pokud nechcete dlouho hledat to nejlepší nastavení, stačí si vybrat jednu z předvoleb, kterou máte už v nabízeném seznamu. V balení je ještě USB-C kabel pro nabíjení. Výdrž baterie je skvělých 24 hodin.

icon
BeoplayB&O Play ASLifestyleZdarmaStáhnout
iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)