Apple Watch iDrby iPhone

Apple uvedl nové barevné varianty silikonového krytu pro iPhone X a řemínku pro Apple Watch

iPhone 8
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Apple začal ve svém on-line obchodě nabízet nové barevné varianty silikonového krytu pro iPhone X a silikonového sportovního řemínku pro Apple Watch.

Pro hodinky Apple Watch se portfolio dostupných silikonových řemínků rozrostlo o tři nové barevné varianty.  Jmenovitě to jsou zářivě žlutý sportovní řemínek, paprikově oranžový sportovní řemínek a tmavě petrolejový sportovní řemínek.

barevné varianty

Minimálně první dva dokážou hodinky na vaší ruce opravdu rozjasnit, protože se jedná o zářivé barvy. Ty se jistě hodí do přicházející zimy. Chcete-li alespoň trochu exkluzivity, ten paprikově oranžový vychází z luxusní řady Hermès řemínků.

barevné varianty

Cena zůstává stejná nehledě na to, zda se jedná o novinky nebo již starší barevné kombinace. Za sportovní řemínek vyrobený z vysoce funkčního fluoroelastomeru, který je odolný, pevný a krásně hladký, zaplatíte 1 490 Kč. Poskytuje ještě kovové inovativní kolíčkové zapínání.

barevné varianty

Stejně jako všechny řemínky k Apple Watch, i ty nové můžete připojit k libovolnému pouzdru stejné velikosti. Cena pro 38mm a 42mm variantu je shodná. Sportovní řemínek je k Apple Watch aktuálně nabízen v úctyhodných šestnácti variantách. To už si vybere opravdu každý.

 

Barvy i pro iPhone X

Trio barevných krytů dostal i iPhone X. Zářivě žlutá a paprikově oranžová je shodná s barvou nových řemínků na Apple Watch. To aby vám k sobě zařízení pěkně ladila. Třetí barvou pak je vesmírně modrá, která dříve byla exkluzivní pouze pro kožené kryty.

barevné varianty

Apple své portfolio příslušenství ke svým produktům neustále rozšiřuje. Tím mu plyne nemalý zisk i z tohoto segmentu zboží, protože uživatelé by jinak utíkali ke konkurenčnímu řešení ochrany jejich nového zařízení. Takhle si na jednom místě můžete pořídit vše od A do Z, nehledě na to, zda se jedná o on-line nebo kamenný obchod. Například díky kolekci Hermès navíc i přesahuje hranici „obyčejného“ výrobce příslušenství a značně tím fušuje také do módního odvětví.

Zdroj: 9to5mac.com

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.