Apple Watch iDrby

Přidejte si své vlastní chytré odpovědi do Apple Watch

Nebuďte hloupí a přidejte si do Apple Watch vlastní chytré odpovědi. Nastavení zabere pár minut a získáte tím přívětivější systém.

Pokud používáte Apple Watch, tak určitě víte, že při odpovídání na zprávy můžete využít některou z již předinstalovaných možností, tedy tzv. Chytrých zpráv. Málokdo ale ví, že i tyto odpovědi může upravit podle sebe a přidat tak fráze, které sám využívá denně a v těch základních mu chybí.

Nastavení nezabere víc než 2 minuty

Postup je přitom velmi jednoduchý a budete k tomu potřebovat pouze dvě minutky. Jako první musíte tedy odpovědi změnit a to uděláte pomocí iPhonu přes aplikaci Watch, kde ovládáte veškeré nastavení hodinek.

Apple Watch

Zvolte tedy aplikace Watch v iPhonu, poté Zprávy, kde úplně dole najdete možnost Výchozí odpovědi, kterou taky otevřete. Zde musíte mít zaškrtnuté Chytré odpovědi a pod nimi už vidíte veškeré předvolené, které zároveň můžete jediním kliknutím upravit. Poté se stačí pouze vrátit, vše se uloží automaticky a vy si tak můžete užívat svých nových rychlých a hlavně chytrých odpovědí!

Apple Watch

Používáte tuto funkci? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem!

iPhone Xs

O autorovi

Oldřich Korbel

Oldřich Korbel

Milovník filmů, dobrého jídla a cestování. Zálibu našel před pár lety i v Apple produktech. Ve volném čase se rád projede na kole nebo na kolečkových bruslích, nedá dopustit ani na sérii seriálu The Walking Dead.