Aplikace Pro Apple Watch

Chcete nechat svůj iPhone doma? S těmito aplikacemi pro Apple Watch klidně můžete

Adam Kos
Autor: Adam Kos

Nemuset s sebou nosit telefon a být přitom stále na příjmu se může hodit zejména při cvičení. Apple Watch to umí, má to ale háček.

Mnozí si na přítomnost telefonu v kapse či kabelce již natolik zvykli, že vyjít z domu bez tohoto zařízení jim přijde nemyslitelné. Mobilní telefon již tak nějak patří k našemu životnímu stylu. Představte si ale, že vaše chytré hodinky jeho funkce kompletně zastoupí. Je to i případ Apple Watch, které ve vybraných zemích podporují LTE. My v České republice sice máme zatím smůlu, ale co není, může být.

Podívejte se na seznam aplikací, které by se vám v takovém případě mohly hodit. Ty samozřejmě najdou uplatnění i v zařízení bez LTE modulu, které je na tuzemském trhu běžně dostupné.


LifeHacker Apple Watch LifeHacker #9: Apple Watch 10 nej aplikací, které musíte mít! - https://youtu.be/McwjO7EPPR8 V devátém dílu pořadu LifeHacker ukážeme 10 nejlepších aplikací, které v hodinkách po zakoupení nenajdete a které za to… ...

 

1Password

Uživatelská jména, hesla, kreditní a debetní karty, čísla bankovních účtů, průkazy, doklady i důležité poznámky mohou velice dobře schraňovat i vaše hodinky. Jedná se o ideální alternativu za Apple Klíčenku, která není na Apple Watch k dispozici.

icon
1Password - Password ManagerAgileBits Inc.ProductivityZdarmaStáhnout

 

Drafts

Aplikace Drafts je naopak skvělou alternativou k aplikaci Poznámky. Bez vašeho iPhonu si tak můžete na svých Apple Watch přečíst všechny důležité poznámky a dokonce i vytvářet nové. Stačí je nadiktovat, nikdo po vás přece nemůže chtít je zadávat přes tak malý displej. Díky synchronizaci a provázanosti s aplikací Applu je pak máte dostupné samozřejmě i ve vašem telefonu.

icon
DraftsAgile TortoiseProductivityZdarmaStáhnout

 

Just Press Record

Prostě zmáčkněte nahrávání. Jedná se o super jednoduchou aplikaci pro nahrávání zvuku. Můžete v ní vytvářet vlastní hlasové záznamy, stejně jako třeba na diktafonu. Obsah lze dokonce pomocí integrovaného reproduktoru Apple Watch Series 3 přehrát. Přítomna je i podpora iCloud Drive.

icon
Just Press RecordOpen Planet Software LimitedUtilities129,00 KčStáhnout

 

Outcast

Aplikace Podcasty není součástí watchOS a proto zde tuto aplikaci nenajdete (zatím). Chcete-li si však poslech podcastů (třeba i těch našich) zpříjemňovat dlouhé chvíle, za pomoci aplikace Outcast můžete. Jen k tomu potřebujete Bluetooth sluchátka, protože v tomto případě reproduktor Apple Watch nefunguje.

Outcast

icon
Outcast for WatchCrunchy Bagel Pty LtdNewsZdarmaStáhnout

 

Chirp

Chcete-li pak na svých Apple Watch alespoň decentně zjišťovat nové události na Twitteru, může se k tomu ideálně hodit aplikace Chirp. Oficiální aplikaci Twitteru ostatně pro Apple Watch nenajdete. I když dříve byla pro tuto platformu dostupná, vývojář ji stáhl. Chirp vám to ale vynahradí a to dost možná ještě lépe, než kdybyste používali oficiální titul. Nabízí jak časovou osu, tak zmínky, přímé zprávy atd.

icon
Chirp for TwitterWill BishopSocial NetworkingZdarmaStáhnout

Lifehacker Apple Watch #6 LifeHacker: Zkušenosti s Apple Watch a 20 tipů a triků, jak je efektivně používat - https://youtu.be/DEGAlkO7PCw V šestém díle pořadu LifeHacker se budeme bavit o Apple Watch a možnostech, jak je lépe využívat. Díky našim… ...

Beats

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.