iDrby Mac

Apple testuje iOS 12 a macOS 10.14. Nové systémy odhalí už 4. června

iOS 12, iOS 12.1

Vývoj budoucích operačních systémů pro iOS zařízení a Macy je v tuto chvíli ve fázi mohutného testování. Apple dolaďuje poslední detaily a na WWDC 2018 vypustí iOS 12 a macOS 10.14 mezi veřejnost.

Zbývají necelé dva měsíce do vydání první bety nových operačních systémů. Zodpovědní pracovníci tak nyní testují na svých zařízeních mimo jiné i webové prohlížeče a navštěvují populární servery. Jedním takovým je i 9to5mac, který informuje, že návštěvnost z iOS 12, respektive macOS 10.14, se v posledních týdnech takřka zdvojnásobila.

iOS 12, macOS 10.14

Zdroj: 9to5mac.com

iOS 12 je nejčastěji na iPhonu X

Americká firma pověřuje některé své zaměstnance, aby zkoušeli navštěvovat různé weby a testovali, zda se v systému neobjeví nějaká chyba. Nejvíce přístupů v rámci iOS 12 tvoří nejlepší telefon Applu iPhone X. Po něm pak následují iPady.


Podpis PDF, Jak podepsat PDF na macOS Jak podepsat PDF na macOS a iOS? Tužku nebudete potřebovat- Pokud vám mailem přišel dokument určený k podpisu, nemusíte si ho tisknout, ručně podepisovat a pak zase skenovat. Mac, iPhone… ...

Zatím není potvrzena žádná nová funkce a proslýchá se, že letošní update bude zaměřený výhradně na odstranění současných chyb a vylepšení stability. Hned první den celosvětové vývojářské konference bychom měli být svědky události, na které se vše podstatné dozvíme. Ještě ten den většinou Apple vydá první betaverzi systémů a do ostrého provozu půjdou na podzim letošního roku.

iPhone XR

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)