Apple Watch iDrby Mac

Apple vydal čtvrté betaverze systémů iOS 10.3, macOS Sierra 10.12.4 a watchOS 3.2

macOS Sierra, iOS 10.3

Americká společnost vydala čtvrté betaverze svých nových systémů. Prvních verzí jsme se přitom dočkali už na konci ledna. Stahovat je mohou registrovaní vývojáři.

Nejnovější iOS 10.3 zahrnuje možnost najít ztracená AirPods pomocí aplikace Find My AirPods. Ta se ale možná integruje do jediné aplikace, díky které bude možné najít všechny Apple produkty. Dále obsahuje nový souborový systém APFS a nové rozhraní pro hodnocení v App Store. Poslední čtvrtá betaverze systému se soustředí hlavně na vylepšení stability a opravy chyb a navíc přestává podporovat aplikace v 32bitovém režimu.

4. verze macOS Sierra 10.12.4 pak přináší Night Shift mód. Ten už známe z iOS a dokáže změnit barevnou teplotu podsvícení displeje. Tím šetří hlavně při horším osvětlení vaše oči. Kromě toho se dočkáme podpory dalších jazyků pro diktování, vylepšení práce s PDF soubory a opravy chyb a zvýšení stability.

Také software pro chytré hodinky se dočkal další verze. watchOS 3.2 beta 4 pokračuje hlavně opravou chyb. Největší novinkou od uvedení verze 3.2 a první bety je režim Theater (Kino). Ten vypne rozsvicování displeje při pohybu rukou.

Zdroj: Appleinsider.com

iPhone Xs

O autorovi

Tomáš Svoboda

Tomáš Svoboda

Administrátor a majitel Appliště.cz, videopodcaster, filmový fanoušek, audiofil a milovník dobrého jídla. A taky hroznej rejpal :)