Lifestyle

Rekonstruovaný Apple Store na 5. Avenue bude nejspíš obsahovat studio stanice Beats 1

Apple Store
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Až se rekonstrukce dokončí, bude Apple Store na 5. Avenue v New Yorku obsahovat i speciální místo, odkud bude vysílat radiostanice Beats 1.

Jeden ze tří hlavních DJ působících na stanici Beats 1 Ebro Darden se nechal slyšet, že brzy bude vysílat z jiného místa na Manhattanu, než je to stávající na 27. ulici. Jak jsme vás informovali již dříve, Apple chce jeho nejslavnější Apple Store zvětšit až na sedm tisíc čtverečních metrů, takže prostor pro studio by se určitě našel.

Apple Store

 

Nejdražší obchodní zóna na světě

Do jaké míry ale bude Apple Store s Beats 1 spolupracovat, zatím není zcela jasné. I když by se vysílací technika přemístit mohla, otázka by byla, zda by přítomnost široké veřejnosti vysílání přispěla a zda by takový přesun měl pro obchod nebo radiovou stanici nějaký přínos. Zatím to tedy vypadá spíše na občasné hostování při příležitosti speciálních rozhlasových pořadů.

Rekonstrukce Apple Storu na 5. Avenue se spustila již 20. ledna a stále tam probíhají stavební práce. Apple namísto něho otevřel náhradní obchod, který se přesunul jen o kousek vedle. 5. Avenue je hlavní ulice v centru Manhattanu v New Yorku. Táhne se od jižního konce Manhattanu do jeho severního konce a kvůli výhledu na park a historickým objektům v okolí je symbolem bohatství New Yorku. Mezi 34. a 59. ulicí je také nejdražší obchodní zónou na světě.

Na této ulici se nachází mnoho známých objektů, jako například New York Public Library, katedrála svatého Patrika, Rockefeller Center, Central Park a Guggenheimovo muzeum. Je zde také spousta obchodů, je to nejznámější a nejdražší ulice v New Yorku a patří k nejdražším a nejznámějším i na světě. Jsou zde obchody jako Gucci, Armani, Vuitton, Lacoste, NIKETOWN, H&M a spousty dalších.

Zdroj: AppleInsider.com

Apple Watch PowerBeats3

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.