iDrby

Apple 25. března otevřel tři nové obchody Apple Store. Podívejte se, jak to vypadalo na místě

Kolín nad Rýnem
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Apple 25. března otevřel tři zcela nové obchody Apple Store. Jeden v USA, druhý v Číně a třetí v blízkém Německu. Jak to na místě vypadalo?

Pro Apple sice nejzásadnějším z nové trojice, pro nás ale přece jen trochu vzdáleným Apple Storem, je ten v Brickell City Center v Miami na Floridě. Tam se tento stal již tamním pátým oficiálním Apple obchodem. Tím nejexotičtějším je pak zase ten v čínském Nanjingu.

 

Kolín nad Rýnem

Nás ale nejvíce zajímá ten na Shildergasse v německém Kolíně nad Rýnem, protože je nám nejblíže. První návštěvníci (mezi kterými byli i ti, jenž zde čekali již od večerních hodin) zde obdrželi charakteristická Apple trika a to samozřejmě zdarma.

Byly zde dostupné i všechny nové produkty, které Apple v týdnu představil – iPhone 7 z edice (PRODUCT)RED, 9,7palcový iPad, barevné nylonové řemínky, i ty z edice Nike, k Apple Watch, a také nová pouzdra k iPhonům.

Obrázky z míst konání sdíleli nejen účastníci nekonečných front, ale také zahraniční média. Níže se můžete podívat, jak to v Kolíně vypadalo.

Zúčastnili jste se již někdy podobné akce? A kdyby se Apple Store otevíral i v České republice, dorazili byste na tuto událost? Napište nám to do komentářů pod článek.

Zdroj: 9to5mac.com, Macerkopf.de

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.