iDrby

Apple uvedl první díl jeho Carpool Karaoke v Apple Music

spotify
Adam Kos
Autor: Adam Kos

Jak Apple slíbil, tak konečně také splnil a všichni uživatelé Apple Music se konečně dočkali premiérového dílu Carpool Karaoke.

V dvacetiminutové epizodě, projížděl moderátor a tvůrce show James Corden, která je převzatá z jeho pořadu The Late Late Show, s jeho hostem Willem Smithem ulicemi Los Angeles. Cestou si prozpěvovali jejich oblíbené hity, chatovali, a také potkali nejedno překvapení. Corden samozřejmě Smitha popichoval a došlo i na „Gettin’ Jiggy Wit It“ nebo na úvodní song k seriálu The Fresh Prince, který Willa proslavil.

 

Nabito hvězdami

Od dalších dílů série je očekáváno, že budou mít více volný formát a pokusí se přinést množství filmových hvězd a třeba i různých atletů, kteří zastoupí Cordenovo místo. Ten se totiž ve všech epizodách neobjeví, přijde tak třeba na spojení Alicie Keys s Johnem Legendem atd.

apple music

Těšit se můžeme i na a hvězdy jako jsou Miley Cyrus, Gwyneth Paltrow (která účinkuje i v jiné show Applu – Planet of the Apps), John Cena, Ariana Grande, Queen Latifah, Jada Pinkett Smith, LeBron James i hvězdy seriálu Hry o trůny. To nejdůležitější ale je, že si Carpool Karaoke užijí i neanglicky hovořící uživatelé, protože jsou přítomny české titulky.

Zdroj: AppleInsider.com

iPhone Xs

O autorovi

Adam Kos

Adam Kos

Redaktor na volné noze, milovník filmů, hudby, turistiky a nadšenec do moderních technologií.